از چه سنی باید از کرم دور چشم استفاده کرد؟ - اوه | در دست تو

داغ‌ترین‌ها

۶ غذای مفید برای داشتن ناخن های سالم

۱۱ , تیر , ۱۳۹۶

آیا می دانستید میان ناخن ها و استخوان های شما ارتباط وجود دارد؟ باور کنید یا نه این دو ارتباطی قوی دارند و در واقع ناخن های شما نشان دهنده وضعیت سلامتی استخوان های شما است. غذای خوب نقش مهمی در تقویت ناخن و استخوان های شما دارد و به همین دلیل ما در...

۹ ماده غذایی اصلی برای موهای سالم

۴ , تیر , ۱۳۹۶

درست مانند پوست، وضعیت موهای شما نشان دهنده وضعیت سلامتی شماست. سلول هایی که ساقه مو را تشکیل می دهد نیازمند تعدادی مواد غذایی اصلیست. رژیم غذایی کاملی از این ویتامین ها و مواد معدنی را رعایت کنید تا به موهای خود مواد غذایی لازم جهت براق، درخشان و قوی شدن را...


با مجله اوه
در شبکه‌های دیگر ما
همراه باشید

مجله اوه / پوست

۲۴ , مرداد , ۱۳۹۶

از چه سنی باید از کرم دور چشم استفاده کرد؟

متخصصین پوست چه میگویند

متخصصین پوست پیشنهاد می کنند زنان از زمانی که وارد دهه سوم زندگی خود می شوند از کرم دور چشم استفاده کنند. کرم دور چشم، پوست را مرطوب نگه داشته و افراد را جوانتر نشان می دهد. زمانی که چروک های پوست خشک می شوند عمیق تر دیده می شوند. این کرم تا حد مناسبی پوست را مرطوب نگه داشته تا خطوط زیاد دیده نشوند.

با این حال هر کرم دور چشمی به سرعت تاثیر خود را نشان نمی دهد. برخی کرم ها تا زمانی که روی پوست هستند پوست شما را براق و در نتیجه جوان نشان می دهند. برخی دیگر هفته ها یا ماه ها زمان لازم دارند تا اثر خود را نشان دهند چرا که این دسته از کرم ها به آرامی دور چشم شما را پر می کند.

ترکیبات کرم دور چشم

در هر کرم دور چشم، باید به دنبال چه ترکیباتی باشیم؟ کافئین (رگ های خونی را منقبض کرده و از پف زیر چشم می کاهد)، پپتید (به ایجاد کلاژن کمک می کند)، آنتی اکسیدان ها (از آسیب به کلاژن پیشگیری می کند)، روشن کننده (رنگ تیرگی های زیر چشم را بهبود می بخشد) و سیلیکون (سطح پوست را نرم کرده تا استفاده از لوازم آرایشی آسان شود).

برای داشتن پوست سالم چه بخوریم؟1 دیدگاه برای «از چه سنی باید از کرم دور چشم استفاده کرد؟»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *